Sitemizde AraHazır mısınız?

Önemli bir sunum, konuşma veya etkinlik için hazırlanıyorsanız, size uygun bir zamanda ve yerde size destek olmaya hazırız.
Kişisel koçluk programı, özellikle üst düzey liderler, CEO’lar, C-seviye liderler ve bu görevleri üstlenmeye hazırlananlar için en iyi, en hızlı çözüm.
Kısa ve etkili oturumlarla, sizin ve kurumunuzun özel hedeflerine odaklanır, en iyi performansınızı göstermeniz için destek oluruz.
Bir dizi koçluk seansı ile ihtiyaç duyduğunuz beceri, güven ve uzmanlık için birlikte çalışırız. Elinizden gelenin en iyisini yapmanız için destek oluruz.
Pratik, kolayca hayata geçirebileceğiniz tekniklerle, kamera karşısında çok sayıda prova yapar, öncesi-sonrası gelişimini takip ederiz.

Tekrar ve Takip

En tanınmış konuşmacılar, iş dünyası liderleri bile “doğal, etkili ve güvenli” iletişim kurma becerilerini güçlendirme çabasında.
Başarılı liderler, daha başarılı olmanın ön koşulunun hazırlık ve prova olduğunun farkında.
Daha iyi iletişim becerilerine sahip olmak bir günde olmaz, bir süreç gerektirir.
Çalışanlar, yatırımcılar, hissedarlar, medya veya kamuoyu, her kime konuşuyorsanız mesajlarınızı zihinlere kazımak, ne söyleyeceğiniz kadar nasıl söyleyeceğinize de bağlı.
VIP Koçluk programı ile kendi sesinizi bulun, zor sorularla karşılaştığınızda mesajınıza sadık kalmayı öğrenin, bir adım öne çıkın.

“Kariyerinizde yükseldikçe davranışla ilgili değişimler, gerçekleştirebileceğiniz kayda değer yegane değişimler halini alır.”

Yönetici Koçu Dr. Marshall Goldsmith Tüm eğitimler sizin ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanır. En verimli eğitimi oluşturmak için birlikte çalışırız. Şirketinizi tanıyarak işe başlarız, hedeflerinizi ve olası zorlukları inceler, sizin için en iyi çözümü yaratırız.
Daha fazla bilgi almak için BİZİ ARAYIN